Czy masz już plany na 27 i 28 października?

Czy masz już plany na 27 i 28 października?

Profesjonalny networking to podstawa udanego biznesu. Przyjdź na konferencję Wolves Summit, nawiąż relacje z inwestorami, założycielami start-upów czy dyrektorami największych światowych marek i przyspiesz rozwój swojej firmy.

Wolves Summit to międzynarodowa konferencja poświęcona tematyce nowoczesnych technologii i innowacji. Uczestnicy wydarzenia będą mogli wziąć udział w profesjonalnym networkingu, na którym spotka się 800 założycieli start-upów, 200 inwestorów i 300 dyrektorów z całego świata.

Networking zostanie przeprowadzony za pomocą 5 aktywności: round tables, indywidualne dopasowanie spotkania (15 min.), szybkie konwersacje (1,5 min.), connection tool oraz dedykowane miejsca do spotkań match making. Precyzyjny wybór rozmówców i planowanie spotkań przed konferencją umożliwi specjalnie w tym celu stworzona aplikacja mobilna.

Uczestnicy wydarzenia będą mieli szansę zdobyć praktyczną wiedzę podczas wykładów i warsztatów prowadzonych przez prelegentów z całego świata (w ramach 7 ścieżek tematycznych skupionych na business development i grwoth hackingu), a następnie spotkać się z nimi na wspólnej imprezie. Pierwszy dzień konferencji zwieńczony zostanie after party. Dla uczestników pełniących stanowiska VC, CVC, Business Angels, Corporate Executives, Startups founders oraz SME zorganizowana zostanie uroczysta kolacja - VIP Dinner.

Głównym celem konferencji Wolves Summit jest połączenie start-upów z korporacjami i inwestorami. Uczestnicy wydarzenia będą mieli szansę nawiązać relacje z przedstawicielami największych światowych marek.

 

Konferencja Wolves Summit odbędzie się już 27 i 28 października w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki. Przyjdź i weź udział w networkingu, poznaj swojego przyszłego inwestora, klienta, a może partnera biznesowego. Sprawdź agendę na stronie: www.wolvessummit.com.

Artykuł sponsorowany
Czytaj także
Polecane galerie