Dla startupów: Forum Młodych Innowacyjnych i konferencja WARP już 13-14 maja w Warszawie

Dla startupów: Forum Młodych Innowacyjnych i konferencja WARP już 13-14 maja w Warszawie

Fot. Aula Polska

13 i 14 maja w Warszawie odbędą się dwie konferencje: Młodzi Innowacyjni oraz po raz pierwszy konferencja WARP. Obie konferencje organizowane są wspólnie i mają na celu promocję przedsiębiorczości oraz polskich startupów. Serwis Biztok.pl objął nad nimi patronat medialny.
 
13 maja podczas Forum Młodych Innowacyjnych tematem dominującym będzie pozyskiwanie finansowania na startupy z sektora prywatnego (między innymi aniołowie biznesu i venture capital) oraz Unii Europejskiej.

14 maja podczas konferencji WARP (http://warpconference.com/) organizatorzy chcą zbliżyć polskich i niemieckich przedsiębiorców w celu wzajemnej wymiany doświadczeń i nawiązania biznesowych kontaktów związanych z budową ekosystemu startupowego w Europie.

Także w trakcie drugiego dnia w czasie konferencji WARP odbędzie się gala Aulerów(http://aulery.com/) – nagród stworzonych przez Aulę Polską. W jej trakcie poznamy zwycięzców,najlepsze polskie startupy technologiczne.

Aulery są przyznawane od 2009 r. To coroczne wyróżnienia dla młodych firm, które konsekwentnie rozwijają się w środowisku innowacyjnych technologii i promują kulturę przedsiębiorczości. Statuetki są przyznawane przez międzynarodowe jury złożone z praktyków i inwestorów.

Podczas WARP będzie można posłuchać między innymi takich prelegentów jak: Paweł Chudziński (fundusz Point Nine Capital), Benjamin Mateev (6Wunderkinder), Lech Kaniuk (PizzaPortal.pl), Jonas Piela (Avuba), Nikolas Woishnik (Tech Open Air Berlin Festival), Krzysztof Urban (mytaxi), Jakub Probola (T-Mobile), Daniela Schiffer (Changers.com), Jarek Potiuk (Polidea) czy Marcin Szałek (DaWanda).

Wstęp na obie konferencje jest płatny i możliwy za pomocą wykupienia wspólnego biletu w cenie 200 złotych (do 30 kwietnia) oraz 300 złotych (po 1 maja). Bilety można nabyć tutaj: http://younginnovativewarp.evenea.pl/ 
Organizatorzy: Krajowa Izba Gospodarcza, Aula Polska. 
 
Patronem honorowym obu imprez jest Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji oraz Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy.

Czytaj także
Polecane galerie