wp.pl
wp.pl
Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Masz innowacyjny pomysł biznesowy? Możesz otrzymać nawet 200 tys. euro dofinansowania

Masz innowacyjny pomysł biznesowy? Możesz otrzymać nawet 200 tys. euro dofinansowania

Inkubator Obserwatorium Zarządzania rozpoczął kolejny nabór innowacyjnych pomysłów biznesowych. Pojedynczy projekt może uzyskać do 200 tys. euro wparcia finansowego. Do inkubatora mogą się zgłaszać zarówno osoby, które planują dopiero działalność gospodarczą, jak i istniejące ?rmy.

Oferta Inkubatora Obserwatorium Zarządzania

Pomysłodawcy, którzy pomyślnie przejdą wszystkie etapy projektu mają możliwość uzyskać nie tylko kapitał na uruchomienie firmy, ale także wsparcie merytoryczne ekspertów, analizy biznesowe, doradztwo w zarządzaniu oraz profesjonalnie przygotowany biznes plan. Inwestycja w pojedynczy pomysł na biznes nie może przekroczyć 200 tys. euro (tj. ok. 800 000 zł).

Kierunek inwestycyjny

Inwestycje związane są z rynkiem nowych mediów i technologii. Obszarem szczególnego zainteresowania Inkubatora są rozwiązania z zakresu marketingu (SEM, SEO, social media, reklama w Internecie), oprogramowania video, systemów do zarządzania i przekazywania wiedzy/kształcenia na odległość, aplikacji mobilnych, rozwiązania WEB 3.0 oraz cloud computing.

Dla kogo

Do Inkubatora Obserwatorium Zarządzania mogą swoje pomysły biznesowe zgłaszać, zarówno osoby prywatne jak i jednostki, posiadające osobowość prawną. Należy jednak pamiętać, że w ramach Inkubatora Obserwatorium Zarządzania nie będą dokonywane inwestycje w przedsiębiorstwa, które już rozpoczęły działalność. W każdym przypadku zakładana jest nowa spółka. Przykładowo: istniejąca ?rma (będąca np. własnością bądź współwłasnością pomysłodawcy) może być udziałowcem nowej spółki.

Zgłoszenie projektu

Jeśli masz innowacyjny i dochodowy pomysł na biznes, możesz zgłosić go do Inkubatora Obserwatorium Zarządzania. Ideę należy opisać w formularzu on-line dostępnym na stronie www.inkubator.obserwatorium.pl. Obecny nabór trwa do 28 lutego 2013 roku.

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Dotacje na innowacje. Inwestujemy w Waszą przyszłość.

Opr. ZP

Czytaj także
Polecane galerie