Nowa kamera Mini Night 360°

Nowa kamera Mini Night 360°

Kamera Oncam Night - najnowsze rozwiązanie amerykańskiego producenta uzupełnia brakującą lukę w linii kamer 360° Oncam. Teraz firma zapewnia już pełną gamę wyspecjalizowanych kamer z polem widzenia 360° - od kamer 5 mpx i 12 mpx zewnętrznych, wewnętrznych, mini, ukrytych po przeciwwybuchowe. 

Kamera Mini Night jest przystosowana do użycia w ciemnych lub słabo oświetlonych miejscach, takich jak garaże, magazyny, pomieszczenia w bankach, 24-godzinnych sklepach czy transporcie miejskim.

Opierając się na dokładnej ocenie ryzyka, Oncam projektuje i wdraża zintegrowane, inteligentne rozwiązania, wykorzystujące najnowsza technologie.

Wprowadzone przez Oncam na polski rynek systemy kamer zawierają unikalne rozwiązania umożliwiające monitoring wideo, wykrywanie i śledzenie potencjalnych zagrożeń w szerokim zakresie infrastruktury usługowej, transportowej i przemysłowej, jak również zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańców miast, a także prywatych domów.

Jednym z najistotniejszych rozwiązań tej technologii jest dewarping, który wykonywany przez kamerę zapewnia bezpośredni przekaz obrazu bez zniekształceń w zależności od potrzeb użytkownika. Dzięki temu możliwe jest wyświetlanie obrazu 360° z jednej kamery w formie wielu różnych widoków jednocześnie (np. 360°,180°, 4 x zoom). Jest to realna oszczędność, ponieważ instalując mniejszą liczbę kamer 360°, otrzymujemy takie same widoki jak z tradycyjnych kamer, a koszty zakupu i instalacji kamer są zdecydowanie mniejsze. 

Screen-02_resturacja_1a.jpg

 

Zastosowanie w sklepach, magazynach czy linii kamer IP 360° umożliwia wykrywanie i śledzenie „podejrzanego” zachowania oraz badanie i weryfikację potencjalnego zagrożenia.

System kamer 360° umożliwia także śledzenie zdarzeń zarejestrowanych po fakcie. Uzyskane w ten sposób dane pozwalają na odpowiednią reakcję w obliczu sytuacji kryzysowej.

Kompleksowe rozwiązania Oncam w zakresie bezpieczeństwa zapewniają skuteczny monitoring wejść do punktów dostępu zarówno dużych obiektów użyteczności publicznej, handlowych, magazynowych, przemysłowych jak i prywatnych nieruchomości mieszkalnych, informując o włamaniach lub innych nieupoważnionych dostępach.

Producent udostępnia darmową aplikację OnVu360 dostępną na smartfony i tablety z systemem iOS oraz Android, dzięki której łatwo można zapoznać się z technologią kamer i widokami w zamontowanych już obiektach.

Czytaj także
Polecane galerie