Pierwszy taki kongres w Krakowie: dla menedżerów e-commerce

Pierwszy taki kongres w Krakowie: dla menedżerów e-commerce

Raben i InPost, IBM i Leroy Merlin. Przez dwa dni w Krakowie specjaliści od e-commerce z takich rynków jak Wielka Brytania, Francja, Czechy oraz Polska będą wymieniali się doświadczeniami i wnioskami na temat tego, jak będzie się rozwijał ten biznes w najbliższych latach.

W dniach 13-14 marca w Krakowie grupa Unity organizuje I Kongres Dyrektorów E-commerce - wśród prelegentów będzie m.in. Mark Yates, analityk firmy badawczej IDC, Rafał Brzoska, twórca grupy Integer i InPostu czy Bruno Fatier, prawnik specjalizujący się w regulacjach rynkowych. 

Organizatorzy chcą, by kongres pozwolił się wymienić wiedzą i doświadczeniami menedżerom największych firm w Polsce, które prowadzą sprzedaż przez internet. Stąd obecność zarówno branży IT (IBM czy Oracle), logistyki (Integer, Raben) i analityków (m.in. IDC)

Grupa Unity powstała pod koniec 2012 r., gdy połączyły się dwie spółki, Empathy i Contium. Obie zajmowały się - i po połączeniu nadal zajmują - wdrażaniem różnych rozwiązań technologicznych w e-handlu. 

Biztok.pl jest patronem medialnym kongresu.

Szczegóły: I Kongres Dyrektorów E-Commerce

Czytaj także
Polecane galerie