Private Equity Forum i nagrody ?Diamenty Private Equity? po raz kolejny w Warszawie

Private Equity Forum i nagrody ?Diamenty Private Equity? po raz kolejny w Warszawie

Już 3 czerwca w Warszawie odbędzie się V edycja konferencji Private Equity Forum, połączona z uroczystą galą rozdania nagród dla szczególnie wyróżniających się spółek z branży. Organizatorem wydarzenia jest Executive Club, a partnerem Polskie Stowarzyszenie Inwestorów Kapitałowych.

Branża Private Equity jest jedną z najciekawszych gałęzi gospodarki, która w naszym regionie przeżywa dynamiczny rozkwit. Executive Club, organizacja zrzeszająca przedstawicieli top managementu, już po raz piąty organizuje konferencję Private Equity Forum, na której zbiorą się liderzy z najważniejszych podmiotów tej branży. Dotychczasowe edycje skupiły środowisko wokół tematów kluczowych dla sektora PE w Polsce i cieszyły się ogromną popularnością.

W tym roku, 3 czerwca w warszawskim Ufficio Primo, liderzy Private Equity rozmawiać będą o rzeczywistym obrazie rynku PE w Polsce, o pozyskiwaniu kapitału na inwestycje i prognozach kupna sprzedaży na rok 2014. Ważnym elementem dyskusji będzie możliwość wykorzystania kapitału PE do przekształcania polskich spółek w podmioty operujące na rynkach zagranicznych. Piąta edycja konferencji zbierze ekspertów rynku kapitałowego, funduszy, przedstawicieli organizacji branżowych.

Zwieńczeniem Forum będzie uroczysta gala, podczas której po raz kolejny Kapituła Konkursowa przedstawi laureatów prestiżowych nagród – „Diamenty Private Equity”, które przyznane zostaną w 10 kategoriach.  Nagrody te w ciekawy sposób ukazują wartość dodaną, jaką wnoszą fundusze w rozwój polskich przedsiębiorstw i rynku kapitałowego.

Partnerem głównym Private Equity Forum&Awards Gala jest mbank, a partnerami merytorycznymi Polskie Stowarzyszenie Inwestorów Kapitałowych oraz KPMG. Biztok.pl objął patronat medialny nad konferencją.

Więcej informacji na temat programu Forum, kategorii nagród i rejestracji dostępne jest pod adresem http://www.executive-club.com.pl/index.php/pl/3-czerwca-2014

Czytaj także
Polecane galerie