T-Mobile uznany za najlepszego pracodawcę w Polsce. Wysoko Provident

T-Mobile uznany za najlepszego pracodawcę w Polsce. Wysoko Provident

Fot. T-Mobile

Holenderska organizacja Top Employers Institute ogłosiła najnowszą listę najlepszych pracodawców w Polsce. Pierwsze miejsce zajęła spółka T-Mobile.

Czym trzeba było zasłużyć sobie na przychylność audytorów Top Employers Institute ? Wśród ocenianych kryteriów znalazły się świadczenia podstawowe i warunki pracy, świadczenia dodatkowe, szkolenia i rozwój, rozwój kariery zawodowej oraz zarządzanie kulturą organizacyjną. Do badania zakwalifikowano 150 firm działającym na polskim rynku.

T-Mobile Polska S.A. po raz 5 z rzędu uzyskał certyfikację od Top Employers Institute za prowadzoną w najwyższy i wyróżniający się sposób politykę zatrudnienia – brzmi lapidarny komunikat T-Mobile Polska.

Jak przekonuje zarejestrowana w Holandii organizacja badawcza, zdobywcy tytułu Top Empleyer to przedsiębiorstwa, które "tworzą najlepsze warunki pracy, dbają o talenty i ich rozwój na wszystkich szczeblach organizacji i dążą do ciągłego doskonalenia praktyk związanych z zatrudnieniem".

W walce o tytuł najlepszego pracodawcy T-Mobile pokonał ING Bank Śląski, a na trzecim miejscu znalazł się bank Citi Handlowy. Czwarte i piąte miejsca zajęły odpowiednio Provident i Orange. Z kolei wyróżnienia przyznano aż 34 kolejnym firmom, wśród których znalazł się m.in. Lidl, McDonald's i Mleczarnia Turek.

Czytaj także
Polecane galerie