Infovide-Matrix ma kontrakt z Sądem Apelacyjnym we Wrocławiu

Infovide-Matrix ma kontrakt z Sądem Apelacyjnym we Wrocławiu

Fot. Mike1024, en.wikipedia

Infovide-Matrix wspólnie z firmą KBJ rozpoczęło realizację dla jednostek sądownictwa w Polsce projektu usług wsparcia użytkowników w bieżącej eksploatacji Zintegrowanego Systemu Rachunkowości i Kadr, opartego na oprogramowaniu firmy SAP AG. Wartość kontraktu wynosi 14,2 mln zł.

W ramach umowy zawartej w wyniku wyboru najkorzystniejszej oferty, w przetargu o zamówienie publiczne przeprowadzonym przez Sąd Apelacyjny we Wrocławiu, realizowane będą również prace dotyczące modyfikacji i rozbudowy systemu ZSRK, podała spółka.

- Wsparcie i rozwój systemu ZSRK stanowiącego największą obecnie instalację systemu SAP w Polsce, jest ogromnym wyzwaniem logistycznym i merytorycznym zarówno dla wykonawcy, jak i zamawiającego. Projekt ten jest wyjątkowy z uwagi na potrzebę wsparcia ponad 6 tys. użytkowników systemu w prawie 300 jednostkach organizacyjnych. Również zakres merytoryczny prac rozwojowych i modyfikacji, obejmujący wszystkie obszary funkcjonalne i technologiczne systemu ZSRK wymaga od wykonawcy ogromnej wiedzy i doświadczenia w realizacji tak rozległych projektów - powiedział partner odpowiedzialny za biznes związany z systemami ERP w Infovide-Matrix Paweł Wiechecki, cytowany w komunikacie.

Prace przewidziane w projekcie realizowane będą w dwóch obszarach: wsparcie, czyli pomoc w bieżącej eksploatacji systemu, udzielanej użytkownikom końcowym i użytkownikom kluczowym oraz pomocy administratorom ZSRK, w celu rozwoju ich kompetencji związanych z zarządzaniem i administrowaniem systemem oraz rozbudowa systemu ZSRK poprzez wdrażanie nowych funkcjonalności oraz modyfikacji usprawniających pracę użytkowników.

- Umowa będzie realizowana do 31 grudnia 2017 roku. Wartość prac wynosi 14,2 mln zł brutto - czytamy dalej.

Infovide-Matrix to dostawca usług doradczych i rozwiązań IT. Spółka jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2007 r.

Czytaj także
Polecane galerie