Znany bukmacher wchodzi na nowe rynki. Czas na Rumunię

Znany bukmacher wchodzi na nowe rynki. Czas na Rumunię

Fot. pixabay/domena publiczna

Fortuna Entertainment Group podpisała umowę przyznającą licencję na korzystanie z marki Fortuna Game spółkom Bet Active Concept i Bet Zone w Rumunii, poinformował dyrektor generalny i prezes Fortuna Entertainment Group Per Widerström.

- Fortuna to nadal silna i zaufana marka na rynku zakładów sportowych w Europie Środkowej i Wschodniej, a ta umowa podkreśla tylko jej dużą wartość. Przyznanie licencji na naszą markę otwiera nam nowe możliwości dalszej współpracy na polu wielokanałowych usług zakładów i gier sportowych w Rumunii i doskonale wpisuje się w naszą strategię, zmierzającą do objęcia pozycji lidera wśród operatorów zakładów i gier sportowych w Europie Środkowej i Wschodniej, posiadającego najbardziej zaufaną i atrakcyjną, wielokanałową markę zakładów i gier - powiedział Widerström, cytowany w komunikacie.

"Na podstawie umowy licencyjnej na korzystanie z marki, Fortuna przyznaje spółkom Bet Active Concept i Bet Zone prawo do używania jej znaku towarowego Fortuna w odniesieniu do zakładów i gier sportowych w Rumunii na standardowych warunkach rynkowych" - czytamy w komunikacie.

Obie rumuńskie firmy należą do Grupy Inwestycyjnej Penta - większościowego udziałowca Fortuny.

"Rumunia jest jednym z rynków Europy Środkowo-Wschodniej o dużym potencjale rozwojowym w sektorze zakładów i gier sportowych. Oprócz korzystnych uwarunkowań makroekonomicznych i 20 milionów mieszkańców, od niedawna obowiązują tu nowo wdrożone pozytywne warunki regulacyjne oraz stabilne opodatkowanie zakładów i gier sportowych" - czytamy dalej.

Fortuna Entertainment Group to największy operator zakładów wzajemnych w Europie Środkowej.

fortuna, bukmacher, zakłady bukmacherskie
ISB
Czytaj także
Polecane galerie