Clooney dostał na urodziny luksusowe Porsche

Clooney dostał na urodziny luksusowe Porsche

George Clooney, który w środę obchodzi 54 urodziny, pierwsze z żoną Amal, dostał w prezencie Porsche 911 GT3 RS - podaje "Mirror".

Clooney już testował to auto w Wielkiej Brytanii.

Aktor lubi drogie auta i motocykle, więc nie dziwi, że jego żona Amal uznała Porche za idealny prezent urodzinowy. Clooney ma już kilka innych aut, w tym Chevrolet Corvette z 1959 r.

Porsche 911 GT3 RS pojawi się w sprzedaży w USA w lipcu. Jego cena zaczyna się od 176.895 dolarów z kosztami transportu. Clooney będzie więc mieć jedno z pierwszych aut tego typu w USA.

Ostatnio o aktorze zrobiło się głośno, gdy media obiegła informacja o karze grzywny za zbliżanie się do jego domu, we włoskiej Lombardii. Burmistrz miejscowości Laglio, w której znajduje się posiadłość znanego aktora, zapowiedział, że każdy, kto w odległości 100 metrów od tej posesji wysiądzie z samochodu lub łodzi, będzie musiał zapłacić do 500 euro. Jak tłumaczył, ma to na celu ochronę prywatności gwiazdora i jego żony Amal Alamuddin.

George Clooney, znany z ról w takich filmach, jak "Ocean's Eleven" i "Grawitacja", w 2002 roku kupił 18-wieczną willę Oleandra, położoną w sercu miasteczka Laglio na północy Włoch, nad jeziorem Como. Od tego czasu do miejscowości przyjeżdżają tłumy fanów i paparazzi, w nadziei spotkania hollywoodzkiego aktora. Fotografują się na tle jego domu, a niektórzy dzwonią do drzwi.


Czytaj także
Polecane galerie
Amanda993
31.174.81.* 2017-09-08 13:11
Dobrze że tym razem dostał samochód, a ie kolejną świnię wietnamską :)