Popularność największego kasyna w Rosji przerosła wszelkie oczekiwania

Popularność największego kasyna w Rosji przerosła wszelkie oczekiwania

Do końca roku nie ma już możliwości zarezerwowania pokoju w hotelu sąsiadującym z nowo otwartym największym rosyjskim kasynem w Kraju Nadmorskim - informuje "Moscow Times".

5-gwiazdkowy hotel, będący częścią kompleksu usługowo-rozrywkowego Tigre de Cristal w Kraju Nadmorskim w Rosji, dysponuje 110 pokojami. Jak poinformował Jurij Trutniew, Przedstawiciel Prezydenta Rosji w Dalekowschodnim Okręgu Federalnym, wszystkie te pokoje są zajęte aż do końca 2015 r. Większości rezerwacji dokonali goście z zagranicy.

Powodem tak wysokiego obłożenia hotelu jest ciekawość, jaką wzbudza największe rosyjskie kasyno, które rozpoczęło działalność 8 października br. Jest to inwestycja firmy Summit Ascent z Makau, giganta na rynku gier hazardowych. Oficjalne, uroczyste otwarcie kasyna zaplanowano na 12 listopada.

Strefa hazardu w Kraju Nadmorskim, położona nieopodal Władywostoku, to jedna z sześciu specjalnie utworzonych w Rosji stref, w których hazard nie jest zakazany. Eksperci szacują, że roczne wpływy do budżetu Kraju Nadmorskiego z tytułu działalności nowego kompleksu rozrywkowego mogą wynieść nawet 16 mln dolarów.

PAP
Czytaj także
Polecane galerie