Szukają eksperta od domów publicznych. Ten ma je testować

Szukają eksperta od domów publicznych. Ten ma je testować

Fot. sxc.hu

Nietypowe ogłoszenie o pracę zamieszczono w Niemczech. Jeden z tamtejszych serwisów społecznościowych chce zatrudnić "testera domów publicznych". O sprawie informuje CNBC.

Kim powinna być taka osoba? Nie ma znaczenia płeć. Ważne jednak by posiadała wyższe wykształcenie. Preferowane kierunki studiów to hotelarstwo lub ukończona szkoła biznesu. Poza tym musi on mieć doświadczenie - co najmniej kilkuletnie - w wizytach w domach publicznych. Ważny jest też stan zdrowia.

Przy ocenie kandydatów liczyć będą się także zdolności komunikacyjne oraz umiejętność "czerpania radości z pracy wśród ludzi". Obowiązkowa jest znajomość języka niemieckiego, a inne języki będą dodatkowym atutem.

Obowiązki? Zatrudniony ma odwiedzać berlińskie domy publiczne i je kontrolować pod kątem czystości oraz tego, czy stosunki seksualne z klientami odbywają się z użyciem prezerwatyw.

Ogłoszeniodawca poinformował CNBC, że zgłosiło się już 150 osób z kilku krajów. Nie wiadomo na razie jaką pensję otrzyma tester. Nie podano także, czy może on liczyć na jakikolwiek pakiet socjalny albo premię.

- Chcemy być jak Tripadvisor tylko, że dla domów publicznych. Klient powinien mieć możliwość sprawdzenia opinii, zanim skorzysta z usług danego przybytku. Dziś  w ten sposób sprawdza się w internecie hotele przed dokonaniem rezerwacji - powiedział pracownik serwisu telewizji CNBC.

Serwis społecznościowy, który szuka nietypowego testera zamieszcza informacje o prostytutkach. Można je w nim oceniać. Nowo zatrudniona osoba ma natomiast pomóc w stworzeniu kompleksowego rankingu domów publicznych w Berlinie. W Niemczech prostytucja jest legalna.

[VIDEO]http://get.wp.tv/i,get,mid,1657150,index.html{autoplay}[/VIDEO]

Łatwiej już nie można! Rozlicz swój PIT w 5 minut >>
Czytaj także
Polecane galerie